Zveľaďujeme lesopark v okolí Domu RAFAEL

28/12/2018

Revitalizovať a skultúrniť lesopark v okolí Domu RAFAEL na Kutlíkovej ulici v Bratislave-Petržalke. Taký je dlhodobý cieľ tohto centra zdravotnej a sociálnej starostlivosti, ktorý bol  finančne podporený aj Bratislavským samosprávnym krajom. 


Čítať viac

Výstava Hospic nie je budova

06/12/2018

Na pôde Ministerstva zdravotníctva SR prezentujeme hospic Domu RAFAEL. Stali sme sa súčasťou výstavy Hospic nie je budova, ktorú otvorili 3. decembra 2018 pod záštitou ministerky zdravotníctva Andreou Kaľavskou. Výstava na MZ SR potrvá do 6.1.2019.


Čítať viac

Dobrovoľníci v Dome RAFAEL

27/11/2018

Priateľské stretnutie s dobrovoľníkmi, ktorí prichádzajú do Domu RAFAEL, sa uskutočnilo 13. novembra 2018. Slová vďaky za nezištnú službu týmto ľuďom, ktorí pacientom a klientom venujú svoj čas i priazeň, vyslovila koordinátorka dobrovoľníkov Ivetka Horváthová. 


Čítať viac

Nadácii EPH vďačíme za infúzne pumpy

04/11/2018

V hospici Domu RAFAEL sa usilujeme zmierniť bolesti pacientov v terminálnom štádiu života. Na tento účel sme požiadali Nadáciu EPH, ktorú založil Energetický a priemyslový holding, a. s., o finančnú podporu. Išlo o nákup dvoch infúznych púmp na automatické dávkovanie liečiv, ako aj príspevok na zabezpečenie liekov (opioidy, analgetiká a ďalšie lieky) a zdravotníckeho materiálu na zabránenie infekcií či nozokomiálnej nákazy.


Čítať viac

Oslávili sme 2. výročie Domu RAFAEL

05/10/2018

Dom RAFAEL dňa 26. septembra 2018 oslávil dva roky svojej existencie. Naše centrum zdravotnej a sociálnej starostlivosti sa úspešne etablovalo do siete poskytovateľov týchto služieb. Od jeho otvorenia je veľký záujem o všetky formy starostlivosti, ktoré poskytuje svojím pacientom a klientom.


Čítať viac
2019 © RAFAEL, N.O.